OSW SZAROTKA
Kategoria: Ośrodki Wypoczynkowe
Miejsce: Istebna
W obiekcie znajdziesz:
pokoje z łazienkami pokoje z łazienkami
restauracja / kawiarnia / bar restauracja / kawiarnia / bar
sala konferencyjna sala konferencyjna
możliwy pobyt ze zwierzętami możliwy pobyt ze zwierzętami
sauna / solarium sauna / solarium
płatność kartą płatność kartą
parking parking
plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci
wyciąg wyciąg
pokoje dwuosobowe pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe pokoje trzyosobowe
pokoje czteroosobowe pokoje czteroosobowe
apartamenty apartamenty

Ośrodek ''Szarotka'' usytuowany jest w cichej i spokojnej miejscowości Istebna, znajdującej się w Parku Krajobrazowym Beskidu Śląskiego. Tutaj naprawdę można zabawić się i odpocząć. Dogodne położenie obiektu ułatwia szybki dostęp do wielu miejsc i atrakcji turystycznych regionu, co zachęca do aktywnego spędzenia czasu zarówno latem jak i zimą.

Oferujemy 90 miejsc noclegowych w apartamentach i pokojach z łazienkami, telewizorem i telefonem. Dla gości dostępna jest: restauracja, drink - bar, wypozyczalnia rowerów, plac zabaw dla dzieci, ogródek letni oraz bilard. Dodatkowymi atrakcjami są sauna i jacuzzi, a także zadaszony grill, wykonany w stylu góralskim, w którym mozna upiec prosiaka, barana lub inne potrawy z grilla. Zimą szczególnie polecamy kuligi na terenie pięknych lasów istebniańskich i trzy wyciągi narciarskie znajdujace sie w poblizu hotelu, natomiast latem wycieczki na wozach, połączone ze spacerem z przewodnikiem. Organizujemy konferencje, wesela, przyjęcia okolicznościowe oraz wczasy rodzinne.

Dla Naszych Gości oferujemy atrakcyjne zniżki na następujące atrakcje:

- WYCIĄG ZŁOTY GROŃ + DOWÓZ GRATIS

- AQUAPARK OLZA