Zajazd ''U JANA''
Kategoria: Gastronomia
Miejsce: Istebna
W obiekcie znajdziesz:
ilość miejsc  ( 150 ) ilość miejsc ( 150 )
zakwaterowanie  ( 8 miejsc ) zakwaterowanie ( 8 miejsc )
kuchnia regionalna kuchnia regionalna
kuchnia polska kuchnia polska
restauracja restauracja
wyżywienie w obiekcie wyżywienie w obiekcie
bar bar
imprezy okolicznościowe imprezy okolicznościowe
imprezy regionalne imprezy regionalne
kuligi kuligi
festyny festyny
parking parking
Zajazd u Jana znajduje się w przepięknej górskiej miejscowości Istebna. Dojechać tam można z Wisły przełęczą Kubalonka (761 m n.p.m) przy malowniczej trasie zwanej Pętla Beskidzką. Przełęcz Kubalonka oddziela pasmo Stożka i Czantorii od pasma Baraniej Góry. Dojazd autobusem Wisła - Istebna - Koników lub samochodem.

Zajazd u Jana posiada restaurację z salą bankietową mieszczącą 70 osób, hotelik z czterema 2-osobowymi pokojami gościnnymi, taras i przepiękny ogród chetnie odwiedzany przez gości latem. Organizujemy przyjęcia weselne w kameralnym gronie rodzinnym, imprezy regionalne, przyjęcia komunijne itp...

Istebna jest rozległą miejscowością, której centralna część znajduje się na stokach Złotego Gronia, a reszta położona jest wśród gór, otaczających źródłowe potoki Olzy. Zajazd położony jest ok. 300 m od Chaty Kawuloków najbardziej popularnej izby regionalnej na Śląsku Cieszyńskim.

Restauracja

''Kuchnia jak u Mamy''
Serwujemy wspaniałe posiłki w tym cały zestaw dań regionalnych w Restauracji wystrojem stylizowanej na góralską. zobacz kartę dań
Gwarantujemy równoczesna obsługę 70 osób.
Organizujemy imprezy regionalne i przyjęcia okolicznosciowe do 100 osób, które odbywają się w sali bankietowej.
W sezonie organizujemy festyny oraz przyjęcia wedle Państwa życzenia.
Wedle Państwa życzenia jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie w ogrodzie połączone z grilowaniem w trakcie, którego przygrywa kapela góralska lub grają skrzypce.
« powrďż˝t