Krótki Szpic - domki w Istebnej
Kategoria: Chaty, Domy
Miejsce: Istebna
W obiekcie znajdziesz:
pokoje z łazienkami pokoje z łazienkami
kuchnia do dyspozycji kuchnia do dyspozycji
możliwy pobyt ze zwierzętami możliwy pobyt ze zwierzętami
parking parking
plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci
pokoje dwuosobowe pokoje dwuosobowe
pokoje czteroosobowe pokoje czteroosobowe
Malowniczo położony z widokiem na góry domek znajduje się w Istebnej Andziołówce w Beskidach. Całoroczny domek usytuowany blisko wyciagów narciarskich (10min piechotą od wyciągu krzesełkowego Zagroń), ścieżek spacerowych i szlaków rowerowych. Niedaleko domku (5min piechotą) znajduje się również karczma z regionalnymi potrawami oraz sklep spożywczy. Domek oferuje komfortowy, ekologiczny odpoczynek wśród ciszy i pięknych widoków.

Osiem osób może spać w trzech wygodnych sypialniach oraz dwie osoby mogą spać w salonie jeśli jest taka potrzeba. Domek posiada również łazienkę z prysznicem oraz w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką, mikrofalówką i płytą grzewczą. Domek ogrzewany jest kominkiem na drewno. Latem można grilować i opalać się na przestronnym tarasie.

Domek znajduje się ok 15 minut jazdy samochodem z Wisły oraz 10 minut od granicy z Czechami.

Zimą zapraszamy do nas na narty, snowboard, sanki bądź kulig. Wiosną, latem i jesienią natomiast wybierz sie na wspanialy spacer szlakami turystycznymi, wycieczkę rowerową lub grzybobranie.
« powrďż˝t