Pensjonat Jolanta Rupik
Kategoria: Pokoje gościnne
Miejsce: Istebna
W obiekcie znajdziesz:
kuchnia do dyspozycji kuchnia do dyspozycji
parking parking
pokoje dwuosobowe pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe pokoje trzyosobowe
pokoje czteroosobowe pokoje czteroosobowe

Całoroczny domek wypoczynkowy położony jest w przysiółku Olecki Górne niedaleko Przełęczy Kubalonka i Sanatorium (obecnie Wojewódzkie Centrum Pediatrii). Piękne widoki na Beskid Śląski, Ochodzitą, słowacką Fatrę, Tatry Zachodnie, Wielką Raczę, spokój i cisza gwarantowane o każdej porze roku.

Do dyspozycji gości:

- 2-, 3-, 4- osobowe pokoje, łącznie 21 miejsc noclegowych

- kuchnia z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, talerze, kubki, sztućce, garnki)

- parking na posesji

]Atrakcje:

- szlaki turystyczne piesze (Barania Góra – Stecówka – Kubalonka – Kiczory – Stożek) i rowerowe

- narciarskie trasy biegowe i biatlonowe na Przełęczy Kubalonka

- wyciągi narciarskie na Przełęczy Kubalonka (dla dzieci), Złoty Groń w Istebnej Zagroniu

- Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu

- park linowy w Ustroniu

- liczne imprezy sezonowe (np. Tydzień Kultury Beskidzkiej, Istebniański Rajd Wisły)

- Trójstyk trzech granic: Polski, Czech i Słowacji