Kwatera pod Lasem
Kategoria: Pokoje gościnne
Miejsce: Istebna
W obiekcie znajdziesz:
kuchnia do dyspozycji kuchnia do dyspozycji
parking parking
plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci
wyciąg wyciąg
pokoje jednoosobowe pokoje jednoosobowe
pokoje dwuosobowe pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe pokoje trzyosobowe
Zapraszamy Państwa do naszego domu, który położony jest w urokliwym przysiółku Leszczyna, pod samym lasem, stanowiąc znakomity punkt widokowy na Istebną, Koniaków, Czechy i Słowację.

Miejsce na uboczu, aczkolwiek z dobrym dojazdem, co gwarantuje ciszę i spokój oraz bezpieczny pobyt z dala od ruchu samochodowego. Dla wszystkich tych, którzy pragną na chwilę choć oderwać się od zgiełku codzienności. Zapewniamy oczywiście parking na terenie posesji.

Znakomita baza wyjściowa również do turystyki aktywnej - bliskość kilku szlaków, urokliwe trasy spacerowe oraz do jazdy na rowerze, a także nieduża odległość do trzech wyciągów narciarskich (wszystkie w promieniu 3km)

2 pokoje z łazienką (2-osobowy i 3-osobowy), do dyspozycji gości również kuchnia, lodówka, itp.

Gościom oferujemy także pyszne obiady w atrakcyjnej cenie – gospodyni jest zawodową kucharką, specjalizującą się zarówno w kuchni regionalnej jak i tradycyjnej. Natomiast śniadania i kolacje we własnym zakresie.

Przed domem duży ogród z mnóstwem krzewów i kwiatów, stylowa altanka oraz gril.

Cena noclegu: miesiące: IV-X – 25zł
XI-III – 30zł