Restauracja LEŚNICZÓWKA
Kategoria: Gastronomia
Miejsce: Istebna
W obiekcie znajdziesz:
ilość miejsc  ( 130 ) ilość miejsc ( 130 )
wystrój regionalny wystrój regionalny
zakwaterowanie  ( 130 miejsc ) zakwaterowanie ( 130 miejsc )
kuchnia regionalna kuchnia regionalna
kuchnia polska kuchnia polska
restauracja restauracja
wyżywienie w obiekcie wyżywienie w obiekcie
bar bar
grill grill
imprezy okolicznościowe imprezy okolicznościowe
imprezy regionalne imprezy regionalne
kuligi kuligi
festyny festyny
parking parking
płatnośc kartą płatnośc kartą
Leśniczówka – to miejsce niezwykłe, stworzone do wypoczynku rodzinnego, pobytów grupowych, organizacji imprez okolicznościowych czy szkoleń lub konferencji.

Wypoczynek u nas to niezapomniane chwile w przepięknej okolicy, wśród szczytów górskich, bliskości przyrody z dala od miejskiego zgiełku i szumu.

Leśniczówka, to komfortowe, przestronne i stylowo wykończone pokoje i apartamenty, wyposażone w łazienki, wygodne łóżka oraz telewizory panoramiczne LCD jak i wspaniała kuchnia dostarczająca uciech nawet najbardziej wybrednym podniebieniom.
Tworząc Leśniczówkę staraliśmy się stworzyć warunki do wypoczynku dla wszystkich.
Jest tu - Misiowy Zakątek - miejsce specjalnie stworzone dla Państwa pociech, gdzie będą mogły w sposób bezpieczny i pod nadzorem opiekunów, bawić się zabawkami specjalnie dobranymi do ich wieku.
Jest również pokój dla osób niepełnosprawnych gdzie wszelkie urządzenia, meble oraz sanitariaty są tak zaprojektowane by ułatwiały wypoczynek w naszym ośrodku.
Na terenie ośrodka znajduje się nowo wybudowany nowoczesny kort tenisowy jak i sala gdzie macie Państwo możliwość gry w bilarda czy tenisa stołowego.
Prócz stylowo wykończonej restauracji gdzie posmakować można przysmaków kuchni regionalnej zapraszamy również do specjalnie zaaranżowanego miejsca gdzie serwujemy specjały z grilla.
Profesjonalne i w pełni wyposażone zaplecze biznesowe sprawia, że Ośrodek Leśniczówka to idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, czy scenariuszowych imprez firmowych.
Ośrodek dysponuje trzema klimatyzowanymi w pełni multimedialnymi salami konferencyjnymi, na których zainstalowano najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny i wyposażono w niezbędny sprzęt konferencyjno - szkoleniowy: rzutnik multimedialny, profesjonalny ekran projekcyjny oraz tablice typu flipchart.
Sale konferencyjne w zależności od ustawienia krzeseł mogą obsługiwać grupy od dziesięciu do dwustu trzydziestu osób.
Na terenie Ośrodka goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego nielimitowanego internetu.
Podczas konferencji czy szkoleń zapewniamy oprawę cateringową w postaci posiłków, lunch-ów i przerw kawowych. Do Państwa dyspozycji jest również przestronny monitorowany parking.
Atutem naszego ośrodka jest również program partnerski jak i szlak rabatowy dla naszych gości, który daje im możliwość korzystania z lokalnych ośrodków sportowych, sklepów, wyciągów, wypożyczalni itp. po bardzo atrakcyjnych cenach, jak i możliwość zbierania punktów i odbierania nagród rzeczowych.
« powrďż˝t