LEŚNICZÓWKA
Kategoria: Ośrodki Wypoczynkowe
Miejsce: Istebna
W obiekcie znajdziesz:
pokoje z łazienkami pokoje z łazienkami
restauracja / kawiarnia / bar restauracja / kawiarnia / bar
kuchnia do dyspozycji kuchnia do dyspozycji
sala konferencyjna sala konferencyjna
możliwy pobyt ze zwierzętami możliwy pobyt ze zwierzętami
płatność kartą płatność kartą
parking parking
plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci
pokoje jednoosobowe pokoje jednoosobowe
pokoje dwuosobowe pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe pokoje trzyosobowe
pokoje czteroosobowe pokoje czteroosobowe
apartamenty apartamenty
Leśniczówka – Największy Ośrodek Wypoczynkowo - Konferencyjny regionu Beskidzkiej Trójwsi.
Jest to miejsce niezwykłe, stworzone do wypoczynku rodzinnego, pobytów grupowych, organizacji imprez okolicznościowych czy szkoleń lub konferencji.

Wypoczynek u nas to niezapomniane chwile w przepięknej okolicy, wśród szczytów górskich, bliskości przyrody z dala od miejskiego zgiełku i szumu.

Leśniczówka, to komfortowe, przestronne i stylowo wykończone pokoje i apartamenty, wyposażone w łazienki, wygodne łóżka oraz telewizory panoramiczne LCD jak i wspaniała kuchnia dostarczająca uciech nawet najbardziej wybrednym podniebieniom.
Tworząc Leśniczówkę staraliśmy się stworzyć warunki do wypoczynku dla wszystkich.
Jest tu - Misiowy Zakątek - miejsce specjalnie stworzone dla Państwa pociech, gdzie będą mogły w sposób bezpieczny i pod nadzorem opiekunów, bawić się zabawkami specjalnie dobranymi do ich wieku.
Jest również pokój dla osób niepełnosprawnych gdzie wszelkie urządzenia, meble oraz sanitariaty są tak zaprojektowane by ułatwiały wypoczynek w naszym ośrodku.
Na terenie ośrodka znajduje się nowo wybudowany nowoczesny kort tenisowy jak i sala gdzie macie Państwo możliwość gry w bilarda czy tenisa stołowego.
Prócz stylowo wykończonej restauracji gdzie posmakować można przysmaków kuchni regionalnej zapraszamy również do specjalnie zaaranżowanego miejsca gdzie serwujemy specjały z grilla.
Profesjonalne i w pełni wyposażone zaplecze biznesowe sprawia, że Ośrodek Leśniczówka to idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, czy scenariuszowych imprez firmowych.
Ośrodek dysponuje trzema klimatyzowanymi w pełni multimedialnymi salami konferencyjnymi, na których zainstalowano najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny i wyposażono w niezbędny sprzęt konferencyjno - szkoleniowy: rzutnik multimedialny, profesjonalny ekran projekcyjny oraz tablice typu flipchart.
Sale konferencyjne w zależności od ustawienia krzeseł mogą obsługiwać grupy od dziesięciu do dwustu trzydziestu osób.
Na terenie Ośrodka goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego nielimitowanego internetu.
Podczas konferencji czy szkoleń zapewniamy oprawę cateringową w postaci posiłków, lunch-ów i przerw kawowych. Do Państwa dyspozycji jest również przestronny monitorowany parking.
Atutem naszego ośrodka jest również program partnerski jak i szlak rabatowy dla naszych gości, który daje im możliwość korzystania z lokalnych ośrodków sportowych, sklepów, wyciągów, wypożyczalni itp. po bardzo atrakcyjnych cenach, jak i możliwość zbierania punktów i odbierania nagród rzeczowych.
« powrďż˝t