Karczma OCHODZITA
Kategoria: Zajazdy
Miejsce: Koniaków
W obiekcie znajdziesz:
pokoje z łazienkami pokoje z łazienkami
restauracja / kawiarnia / bar restauracja / kawiarnia / bar
kuchnia do dyspozycji kuchnia do dyspozycji
sala konferencyjna sala konferencyjna
płatność kartą płatność kartą
parking parking
plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci
pokoje jednoosobowe pokoje jednoosobowe
pokoje dwuosobowe pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe pokoje trzyosobowe
pokoje czteroosobowe pokoje czteroosobowe
apartamenty apartamenty
''Nasza Góralska Karczma Ochodzitą Zwana
Wita Wszystkich Miłych Gości Od Samego Rana
Oferuje Państwu Góralskie Jedzenie
Wyśmienite Trunki i Muzyki Brzmienie''

Karczma położona jest pod szczytem Ochodzitej (985 m.n.p.m.). Z tarasów Karczmy można podziwiać przepiękną panoramę Beskidów, a nawet Tatr Polskich i Słowackich.

Karczma posiada typowy wystój regionalny, a wewnątrz swobodnie pomieści ponad dwieście osób. W Karczmie panuje przytulny klimat. Wspaniałą atmosferę rozgrzewa stylowy kominek dający ciepło i blask światła.

Dysponujemy trzema salami restauracyjnymi dla 150, 40 i 15 osób oraz tarasem letnim. Przy dźwiękach melodii góralskiej serwujemy dania regionalne: oscypki, placki z blachy, maślankę, swojski chleb żytni, prażuchy ze skwarkami, kubuś koniakowski. Ponadto serwujemy dania Kuchni Polskiej.

Noclegi w 10 stylowych pokojach z łazienkami i TV Sat. Ceny: Za pokój dwuosobowy - 120 zł czyli po 60/ 1 osoba, natomiast w przypadku wynajmu pokoju przez jedną osobę należność także wynosi 120 zł. Uwaga ceny mogą ulec zmianie w zależności od terminu i długości pobytu.

« powrďż˝t