''U JANA''
Kategoria: Zajazdy
Miejsce: Istebna
W obiekcie znajdziesz:
pokoje z łazienkami pokoje z łazienkami
restauracja / kawiarnia / bar restauracja / kawiarnia / bar
sala konferencyjna sala konferencyjna
parking parking
pokoje dwuosobowe pokoje dwuosobowe

Zajazd ''U Jana'' znajduje się w przepięknej górskiej miejscowości Istebna. Dojechać tam można z Wisły przełęczą Kubalonka (761 m n.p.m) przy malowniczej trasie zwanej Pętla Beskidzką. Przełęcz Kubalonka oddziela pasmo Stożka i Czantorii od pasma Baraniej Góry. Dojazd autobusem Wisła - Istebna - Koniaków lub samochodem.

Zajazd u Jana posiada restaurację z salą bankietową mieszczącą 70 osób, hotelik z czterema 2-osobowymi pokojami gościnnymi, taras i przepiękny ogród chetnie odwiedzany przez gości latem. Organizujemy przyjęcia weselne w kameralnym gronie rodzinnym, imprezy regionalne, przyjęcia komunijne itp...

Istebna jest rozległą miejscowością, której centralna część znajduje się na stokach Złotego Gronia, a reszta położona jest wśród gór, otaczających źródłowe potoki Olzy. Zajazd położony jest ok. 300 m od Chaty Kawuloków najbardziej popularnej izby regionalnej na Śląsku Cieszyńskim.

Hotel

Hotel posiada cztery pokoje 2-osobowe stanowiące łacznie 8 miejsc noclegowych.
Na wyposażeniu każdego pokoju znajdują się: łazienka i TV. Wszystko utrzymane w idealnej czystości, zapewniające Państwu komfortowy wypoczynek.

Gościom uczestniczącym w imprezach oferujemy noclegi w sąsiadujących z zajazdem kwaterach prywatnych, natomiast rodzinom oraz zorganizowanym grupom zapewniamy noclegi w domku położonym na malowniczej działce oddalonym o 700 m od Zajazdu ''U Jana''.
* Ceny do uzgodnienia od w zależnosci od długosci pobytu, ilości osób oraz sezonowości (25zł).

Atrakcje turystyczne

- skrzyżowanie szlaków turystycznych wiodacych na najpiękniejsze szczyty i zakatki Beskidów.
- poniżej przełęczy stoi zabytkowy drewniany kosciółek p.w. Św. Krzyża z 1779 roku.
- przygotowane i oznakowane trasy rowerowe.
- na przełęczy zlokalizowane sa narciarskie trasy biegowe które posiadaja licencje FIS (w 2000r odbyły się mistrzostwa swiata w biatlonie technicznym)
wyciag narciarski dla poczatkujacych i wypożyczalnia nart.
- w niedalekiej odległosci wyciagi narciarskie o długosci od 800m do 1200m.

« powrďż˝t