Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności 2012
Koniokowianka Kobietą Sukcesu!
Gratulujemy!
Miło nam poinformować, iż wśród 10 Kobiet Sukcesu Śląska 2012 znalazła się szefowa Zespołu Regionalnego "Koniaków", pani Urszula Gruszka.

Już wkrótce w Katowicach odbędzie sie I Gala Kobiety Sukcesu Śląska 2012.Gala Kobiety Sukcesu to znakomita okazja, by mówić o sukcesach kobiet, które zaistniały w minionym roku w różnych dziedzinach: w kulturze, polityce, biznesie i działalności społecznej. 5 czerwca br. Złotą Dziesiątkę i spośród niej Kobietę Sukcesu Śląska 2012 wyłoniłą kapituła w osobach:

1.Prof. Janusz Strużyna – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Katedra Zarządzania Zasobami Ludzkimi;

2.Maria Zawała - szef działu publicystyki Dziennika Zachodniego;

3.Halina Szymura - dziennikarka katowickiego ośrodka TVP, zwyciężczyni w siódmej edycji regionalnego konkursu dziennikarskiego Silesia Press.

4.Grzegorz Zmuda – szef promocji Radia Katowice,

5.Ilon Kanclerz – kurator wystawy młodych projektantów na Poznańskim Tygodniu Mody, wykładowca Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach,

6.Beata Drozdek-Twardowska – Prezes Zarządu Fundacji Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, członkini Międzynarodowej Organizacji Soroptimist International Klub Śląski w Katowicach,

7.Agata Hagno – Prezes Zarządu DPM Sp. z o.o. w Katowicach,

8.Beata Szafraniec – Prezes Zarządu SYMECO Sp. z o.o.,

9.dr Tomasz Skalski - doktor socjologii i filozofii Uniwersytetu Śląskiego, autor kampanii „Pozytywna Egoistka”, firma: Neocoaching - Nowoczesna Edukacja Organizacji,

10.Piotr Jarocki, dyrektor Domu Dziecka w Katowicach,

11.Ewa Domaradzka-Ziarek – dziennikarka, inicjatorka i organizatorka Wyborów Kobiety Sukcesu Regionów Polski,

12.Andrzej Poloczek – prezes firmy WWT Polska Sp. z o.o.

A oto "Złota Dziesiątka" Kobiet Sukcesu Śląska 2012:

1.Czesława Hajduk z Biskupic. Prezes Stowarzyszenia Chorych z Przepukliną Oponowo-Rdzeniową RP.

2.Grażyna Grzesik z Gliwic. Prezes Stowarzyszenia Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży.

3.Jolanta Czernicka-Siwecka z Bytomia. Prezes Zarządu Fundacji ISKIERKA na rzecz dzieci z chorobą nowotworową.

4.Urszula Gruszka –szefowa zespołu ludowego „Koniaków” w Koniakowie.

5.dr hab. Irma Kozina z Katowic - urbanistka i historyk sztuki, wykładowca Uniwersytetu Śląskiego.

6.Izabela Kula - dyrektor Biblioteki Miejskiej w Cieszynie

7.Ewa Gołębiowska - dyrektorka Zamku Cieszyn (dawnego Śląskiego Zamku Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie).

8.Ilona Łuczak z Bytomia – Dyrektor Bytomskiego Ośrodka Kultury.

9.Ludmiła Jama - Voigt z Zabrza - Prezes Firmy produkującej profesjonalne środki czystości PTUH „Voigt” Sp. z o.o.

10.Gabriela Horzela – Szubińska - Prezes Stowarzyszenia „Śląski Dom Nadziei” w Tarnowskich Górach.

Spośród "Złotej Dziesiątki" kapituła wybrała Kobietę Sukcesu Śląska 2012.
Najwięcej głosów otrzymała Jolanta Czernicka-Siwecka i to ona otrzyma statuetkę "Kobiety Sukcesu Śląska 2012".

Warto jednak dodać, że nasza Kandydatka przegrała tylko jednym punktem!

Kandydatki do Wyborów Kobiety Sukcesu Śląska zgłaszali przedstawiciele regionalnych mediów, organizacji społecznych i samorządów.

www.kobietysukcesu.eu

Dodał: AL Dodano: 2012-08-30, godz. 15:13