Informator » Publiczne punkty dostępu do internetu
Istebna - Urząd Gminy Istebna - (INFOBOX)
INFOBOX czynny 24 h na dobę. Zlokalizowany przy wejściu do Urzędu Gminy w sąsiedztwie, Poczty, Banku i bankomatu.

Infobox  na dzień dzisiejszy pozwala na przeglądanie aktualnych informacji zawartych w serwisie www.ug.istebna.pl oraz ma spełniać funkcje elektronicznego informatora turystycznego gdzie można sprawdzić informacje turystyczne takie jak bazy obiektów - noclegowych,  gastronomicznych,  do zwiedzania, sportowo - rekreacyjnych a także aktualne informacje o wydarzeniach kulturalnych i sportowych.

Infobox umożliwia wysłanie wiadomości e-mail oraz przeglądanie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Istebna oraz jednostek organizacyjnych www.istebna.bip.info.pl.

Infobox jest monitorowany przez kamery oraz system alarmowy przed kradzieżą i aktami wandalizmu. Treści przeglądane są na bieżąco monitorowane.

Jest to pierwszy infokiosk w gminie. W planie jest budowa kolejnych 5 punktów całodobowych w Istebnej Kubalonka i Istebnej Tartak, Jaworzynce Centrum, Koniakowie Centrum.

Więcej informacji na temat projektu dot. infoboxu znajdą Państwo na stronie: www.infotur.olza.pl

Biuro Informatyki UG Istebna

Dodał: P.G. Dodano: 2008-02-27, godz. 18:46