18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2007
Nasi sportowcy mistrzami Polski!

Dwa tytuły mistrzowskie wywalczyli nasi sportowcy - Paweł Gorzołka w biegach i Tomasz Karch w modelarstwie - na rozegranych ostatnio zawodach rangi Mistrzostw Polski.

* Paweł Gorzołka swoje kolejne trofeum wywalczył podczas VII Międzynarodowego Biegu Górskiego na szczyt Pilska, który miał status Mistrzostw Polski Weterenów. Zawody odbyły się w Korbielowie a biegacz z Jaworzynki wywalczył tytuł w kategorii wiekowej 65 - 69 lat.

* Tomasz Karch wraz z ojcem Antonim wzięli udział w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych w Lisich Kątach.
Tomasz Karch złoty krążek wywalczył w kategorii S5C (makiety wysokościowe) z Istebnej, a jego ojciec Antoni zajął drugie miejsce.
Pan Antoni kolejne srebro zdobył w kategorii S7 (makiety oceną stylu lotu).
W konkurencji S8E/P (rakietoplany zdalnie sterowane) drugi był Tomasz.
Nasi zawodnicy reprezentują barwy Górnośląskiego Klubu Modelarstwa Kosmicznego i Lotniczego w Rybniku.

Warto wspomnieć, że w pierwszym tegorocznym starcie – zawodach Pucharu Polski, które odbyły się w Lisich Kątach w maju drugie miejsce w konkurencji S8E/P zajął Tomek Karch, a w konkurencji S7 - trzeci był Antoni Karch.