Centrum Produktu Regionalnego w Koniakowie
Telefon: +48 602 128 388
Kategoria: Regionalne
Miejsce: Koniaków

Kolyba ''Na Szańcach'' Piotra Kohuta oferuje Państwu możliwość udziału w warsztatach produkcji sera owczego połączonych z prelekcją i z ich późniejszą konsumpcją, a także zakup pamiątek w sklepie góralskim.

BACÓWKA:
- sery owcze: bundz, bryndza, oscypki, sery wołoskie, korbacze oraz żyntyca
Otwarta od kwietnia do października

SKLEP GÓRALSKI:
- stroje góralskie
- wyroby z wełny owczej
- wyroby z drewna, metalu, skóry, materiałów ekologicznych
- pamiątki
Otwarty cały rok.

Serdecznie zapraszamy!!!

PUNKT INFORMACYJNY
Można tu także uzyskać informacje na temat działalności ''GÓRALI ŚLĄSKICH'' oddziału Z>P. i Stowarzyszenia Agroturystyki ''NATURA''.

Czy wiesz, że:
To właśnie drogą przez Koniaków w stronę Beskidu przejechał orszak weselny Gustlika i Honoraty podczas kręcenia scen do ostatniego odcinka serialu ''Czterej Pancerni i Pies'' , a gośćmi weselnymi byłi członkowie Zespołu Regionalnego ''Istebna'' ubrani w regionalne stroje. Na Jaworzynce zaś do dziś znajduje się Chata, w której krecono ostatni odcinek pt. “Dom”.

« powrďż˝t