OSW GROŃ
Kategoria: Ośrodki Wypoczynkowe
Miejsce: Istebna
W obiekcie znajdziesz:
pokoje z łazienkami pokoje z łazienkami
restauracja / kawiarnia / bar restauracja / kawiarnia / bar
sala konferencyjna sala konferencyjna
płatność kartą płatność kartą
parking parking
plac zabaw dla dzieci plac zabaw dla dzieci
wyciąg wyciąg
pokoje dwuosobowe pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe pokoje trzyosobowe
pokoje czteroosobowe pokoje czteroosobowe

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy GROŃ w Istebnej oferuje zakwaterowanie w dwóch bliźniaczych budynkach.

Do dyspozycji gości:
- 30 pokoi 2-, 3-, 4- oraz 5-osobowych z widokiem na góry, każdy wyposażony w oddzielną łazienkę, TV-SAT, telefon
- sala konferencyjna na 30 osób
- sala bankietowa na 100 osób z kominkiem, TV-SAT, karaoke
- góralska chata
- grill pod zadaszeniem
- billard, piłkarzyki
- kuchnia regionalna
- parking gratis
- wyciąg narciarski krzesełkowy z możliwością wypożyczenia sprzętu w bezpośrednim sąsiedztwie

Na życzenie organizujemy:
- biesiady folklorystyczne przy akompaniamencie kapeli góralskiej
- kuligi saniami lub wozami z pochodniami
- ognisko, grill
- konferencje
- imprezy okolicznościowe

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy GROŃ w Istebnej jest położony w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Beskidu Śląskiego. Otoczenie pasm górskich, 200-letnich lasów i terenów źródliskowych rzek Olzy i Czadeczki, czynią zeń znakomite miejsce wypoczynku dla polskich i zagranicznych turystów.

Proponujemy każdemu taki sposób spędzania czasu, jaki odpowiada jego indywidualnym upodobaniom, zapewniając warunki pozwalające na chwilę zapomnieć o codziennych problemach. Dla siebie znajdą coś, zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku i sportów ekstremalnych, jak i zwolennicy wielogodzinnego leniuchowania przed kominkiem.
Amatorów sportów ekstremalnych ucieszy z pewnością możliwość uprawiania paralotniarstwa na Złotym Groniu i Ochodzitej.
Zwolennikom długich spacerów proponujemy piesze i rowerowe wycieczki z przewodnikiem po okolicy połączone ze zwiedzaniem miejscowych zabytków kultury (m.in. Muzeum Regionalne w Istebnej z bogatym zbiorem ludowych instrumentów muzycznych, pracownie malarskie Jana Wałacha i Konarzewskich, Kościół Dobrego Pasterza).
Zimą dla narciarzy i snowbordzistów czekają pięknie położone trasy narciarskie o różnym stopniu trudności i europejskim standardzie oraz 5 wyciągów (w tym jeden bezpośrednio przy pensjonacie).
Zimą organizujemy tradycyjne kuligi, a latem przejazdy bryczką, wieczory przy ognisku, a także biesiady góralskie przy akompaniamencie miejscowych zespołów.

Przez cały rok oferujemy możliwość wypoczynku w bezpośrednim kontakcie z przyrodą, wśród atrakcyjnych krajobrazowo i zdrowotnie terenów górskich.
Okolice Istebnej stwarzają doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa, turystyki pieszej i rowerowej, a także poznania regionalnego folkloru.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
tel: 33/ 855 61 31
mail: gron@linter.pl
Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszego ośrodka oraz możliwości wynajęcia pokoi w interesującym Państwa terminie.

Serdecznie zapraszamy do naszych ośrodków wypoczynkowych
- nad morzem
- na Mazurach
- w górach

Cena noclegu ze śniadaniem: 70zł/os.
Obiad/ Obiadokolacja: 20zł.
Kolacja: 10zł.