Kultura » Gminny Ośrodek Kultury » Archiwum
Spotkania Opłatkowe dla Seniorów

Z okazji Dnia Babci i Dziadka już od kilku lat Gminny Ośrodek Kultury - Biblioteka Publiczna w Istebnej wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Istebnej i Oddziałami Przedszkolnymi klas „0” przy Szkołach Podstawowych organizuje Spotkania Opłatkowe dla Seniorów.

W tym roku frekwencja była zaskakująca!!! W dniach 22-23-24 stycznia w remizach strażackich w Jaworzynce, Koniakowie i Istebnej zgromadziły się tłumy seniorów - babć, dziadków, matek i tacików, a także tych, którzy nie mają już wnuków w wieku szkolnym. Obecni byli także rodzice dzieci z „zerówek”, jak też Pani Wójt Danuta Rabin, sołtysi wsi i członkowie Rady Gminy Istebna.

Programy artystyczne przygotowały dzieci z klas „0” oraz Gminny Ośrodek Kultury - Biblioteka Publiczna.

Miło nam bardzo, że Spotkania Opłatkowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem ( nie tylko wśród babć i dziadków, ale również wśród seniorów, którzy nie mają już wnuków w wieku szkolnym.) Imprezy te są bardzo dobrą okazją do podziwiania wnuków, stwarzają również możliwość spotkania się przy wspólnym stole przy muzyce, zabawie i smacznym poczęstunku.

Dziękujemy serdecznie:
OSP w Istebnej, Jaworzynce i Koniakowie za bezpłatne udostępnienie remiz strażackich; piekarniom „Propiek” i „Frada” z Istebnej, piekarni Kawuloków z Koniakowa za nieodpłatne upieczenie pączków.

Zapraszamy wszystkich na następny rok!
Dodał: jk Dodano: 2007-01-30, godz. 10:24