4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2006 » Imprezy sportowe 2006 r.
Świetne występy szkolnych sztafet!
Z trzema medalami w wrócili nasi młodzi biegacze z Powiatowych Zawodów Szkół Gimnazjalnych i Powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się 4 października w Chybiu.

Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach a wystartowało 12 reprezentacji szkół z całego powiatu.

W tak licznym gronie nasza młodzież radziła sobie znakomicie.

Chłopcy z SP 1 Istebna wygrali kategorię szkół podstawowych, natomiast nasze gimnazjalistki wygrały kategorię dziewcząt (gimnazja). Na drugim miejscu ukończyli zawody chłopcy z Gimnazjum w Istebnej. Wszystkie trzy sztafety zakwalifikowały się do zawodów rejonowych, które odbędą się w Pszczynie.
Jedyną sztafetą, która zajęła miejsce poza podium była sztafeta dziewcząt z SP 1 Istebna. Jednak czwarte miejsce wywalczone w tak silnej stawce rywali na pewno wstydu nie przynosi.