Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2015
Trójwieś United zwycięzcą w Mikołajkowym Turnieju Piłkarskim
W dzień, kiedy wszyscy wyczekują św. Mikołaja, organizatorzy Turnieju halowego „O Puchar Wójta Gminy” wyczekiwali siedmiu drużyn, które miały dostarczyć wszystkim niezapomnianych piłkarskich emocji. Każdy kto przybył na turniej, jako zawodnik, kibic, obserwator, przyznał, że rozgrywki piłkarskie w tym turnieju są na bardzo wysokim poziomie. Pika nożna staje się coraz bardziej popularna wśród młodzieży i dorosłych, co widać gołym okiem, gdy spojrzymy na zainteresowanie Turniejem i frekwencję zawodników.

Zwycięską drużyną w Mikołajkowym Turnieju została Trójwieś United z wynikiem 14 punktów ( 4 wygrane mecze i 2 remisy), na drugim miejscu uplasowała się drużyna Juniorzy Trójwieś z wynikiem 12 punktów. O tym, kto zajmie trzecie miejsce w Turnieju decydowało ostatnie spotkanie, w którym walczyli Oldboye i Podmuch Palestyna. Od samego początku lepsi okazali się ci nieco młodsi i „zdmuchnęli” wszelkie nadzieje oldboy’ów na trzecią lokatę w Turnieju, zdobywając o trzy bramki więcej.

Wyróżnienia indywidualne przyznano Pawłowi Michałkowi z Jaworzynki ( Trójwieś United), który został Królem Strzelców, zaś wyróżnienie dla Najlepszego Bramkarza przyznano Arturowi Godek z Istebnej (Oldboye).

Siedem drużyn, w każdej przynajmniej siedmiu zawodników, rozgrywało 10. minutowe mecze w systemie „każdy z każdym”. A tak przedstawiały się wyniki spotkań:

Oldboye  0:1  Trójwieś United
Podmuch Palestyna  2:2  Trójwieś United
Techniplast  1:1  Lys Fusion
Oldboye  2:5  Podmuch Palestyna

Mikołajkowy turniej „O Puchar Wójta” organizowany był przez Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tej imprezy, a byli to: właściciele Marketu Budowlanego „BAZA” w Istebnej, właściciele Karczmy „Pod Ochodzitą” w Koniakowie, Iwona Kohut- właścicielka studia fryzjersko- kosmetycznego w Istebnej oraz pan Tadeusz Witos, który służył pomocą we wszelkich sprawach technicznych.

Serdeczne podziękowania za obecność podczas Turnieju kierujemy do pana Jarosława Hulawego, który otwierał Mikołajkowy Turniej i wytrwał do samego końca dopingując zawodników na boisku oraz panu Henrykowi Gazurkowi, który dobrym słowem zakończył rozgrywki i wręczył nagrody.
Drużynom grającym w Mikołajkowym Turnieju dziękujemy za udział, za propagowanie aktywnej formy spędzania wolnego czasu oraz za emocjonujące rozgrywki do ostatnich sekund meczu. Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Mikołajkowych zmagań.

Fotogaleria z Turnieju

Dodał: K.C Dodano: 2015-12-07, godz. 14:19