http://www.istebna.eu/mieszkaniec?ref=occ

Styczeń 2016

P W Ś C P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2015
Podsumowanie jesiennej rundy rozgrywek piłkarskich
Rekordowa liczba pięciu naszych drużyn występowała w rozgrywkach ligowych pierwszej części sezonu 2015/16 czyli w rundzie jesiennej.

Krótki przegląd rozpoczynamy od dziewczyn reprezentujących UKS Gimnazjum Istebna, które w rozgrywkach III Ligi Kobiet (Śląsk - grupa 2) zajmują na półmetku rozgrywek wysokie drugie miejsce z pięciopunktową stratą do lidera - drużyny Polonii Tychy. Bilans podopiecznych Marcina Pudalika w rundzie jesiennej to siedem zwycięstw, jeden remis i jedna porażka. Warto przypomnieć, że nasze piłkarki zanotowały w trakcie rundy rekordowe zwycięstwa w dotychczasowej historii pokonując m.in. Granicę Ruptawa 22:0 (najwyższy wynik w całej lidze) oraz KKP Mikołów 17:0!

Dobrą rundę mają na swoim koncie także juniorzy KP Trójwieś Istebna, którzy w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej Juniorów (III liga - Skoczów) są na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Sześć zwycięstw, cztery remisy i jedna porażka to bilans, który sprawił, że strata do prowadzącego Wyzwolenia Simoradz jest niewielka bo czteropunktowa.

Słabsza była natomiast jesienna runda rozgrywek w wykonaniu trampkarzy KP Trójwieś Istebna, którzy w jedenastu meczach IV Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy (Skoczów - Grupa A) zgromadzili dziewięć punktów na co złożyły się trzy zwycięstwa i osiem porażek.

W rozgrywkach ligowych wystąpiły dwie drużyny prowadzonej przez Rafała Legierskiego Akademii Piłki Nożnej UKS APN Góral Istebna.

Siedem punktów zgromadzili na swoim koncie trampkarze, którzy występują w Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy (III liga - grupa 6 / Skoczów). Na ten dorobek złożyły się dwa zwycięstwa, jeden remis i siedem porażek.

Najmłodsi w tym gronie piłkarze, grający w Lidze Wojewódzkiej Młodzików Młodszych (III Liga - grupa VI) podopieczni Rafała Legierskiego zakończyli rundę jesienną z dorobkiem 13 punktów na co złożyły się cztery zwycięstwa, jeden remis i pięć porażek.

Teraz w ligach nastąpi tradycyjna, zimowa przerwa a na boiska piłkarki i piłkarze wybiegną wiosną przyszłego roku.
 
drukuj drukuj
« powrót
Dodał: jk Dodano: 2015-11-13, godz. 13:02