http://www.istebna.eu/mieszkaniec?ref=occ

Styczeń 2016

P W Ś C P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2015
Nasze piłkarki w półfinale Mistrzostw Polski!
Kolejny wielki sukces zanotowały na swoim koncie dziewczyny z UKS Gimnazjum Istebna, które podczas rozegranego w Wałbrzychu turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Polski Juniorek Starszych U-19 wywalczyły awans do półfinału tych rozgrywek!

Grupa, w której wystąpiły podopieczne Marcina Pudalika była bardzo mocna. Wszystkie pozostałe kluby są wyżej notowane od naszej drużyny. Zespół Polonii Pruszków gra w II lidze Śląskiej natomiast drużyna AZS PWSZ Wałbrzych i AZS AWF Wrocław to przedstawiciele polskiej Ekstraklasy. 

Turniej stał na wysokim poziomie a wszystkie zespoły były bardzo dobrze do niego przygotowane. Nasza drużyna spisała się rewelacyjnie zaskakując konkurentów i eliminując drużynę Polonii Pruszków i renomowaną ekipę z Wałbrzycha.

„Wynik osiągnięty przez nas jest niesamowity. Nikt z  trenerów nie spodziewał się chyba, że nasz zespół zagra tak dobrze. Awans do półfinału Mistrzostw Polski cieszy tym bardziej, że został on wywalczony po wspaniałej walce z drużyną z Wałbrzycha, która jak wiadomo naszpikowana była zawodniczkami grającymi w polskiej Ekstraklasie. Rezultat osiągnięty przez nas kolejny raz pokazuje, że warto stawiać na nasze zawodniczki bo tkwi w nich wielki potencjał” - powiedział trener Marcin Pudalik.

Wyniki naszej drużyny: 

UKS Gimnazjum Istebna - Polonia Pruszków  2:0
UKS Gimnazjum Istebna - AZS PWSZ Wałbrzych  1:0
UKS Gimnazjum Istebna - AZS AWF Wrocław  0:2

Tabela grupy:

1. AZS AWF Wrocław
2. UKS Gimnazjum Istebna
3.AZS PWSZ Wałbrzych
4. Polonia Pruszków

Gratulujemy i życzymy awansu do finału Mistrzostw Polski!

Skład dziewczyn na zdjęciu:

Górny rząd od lewej:

Marcin Pudalik (trener), Justyna Zawada (kapitan), Marta Juroszek, Agnieszka Samowędziuk, Aleksandra Bielesz, Anna Polok, Sylwia Kilian, Justyna Legierska, Patrycja Bury, Kinga Dobosz.
Dolny rząd od lewej:
Karolina Ligocka, Oliwia Zogata, Daria Janota, Maria Sikora, Karolina Pawlusińska, Ewa Legierska, Patrycja Pawlusińska, Faustyna Kubica, Joanna Czepczor, Julia Węglorz.

 
drukuj drukuj
« powrót
Dodał: jk Dodano: 2015-10-16, godz. 08:52