Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2006 » Imprezy sportowe 2006 r.
''Powiat bez Granic''
Rozegrana w sobotę 20 maja na obiektach sportowych gminy Zebrzydowice coroczna impreza sportowo - rekreacyjna "Powiat bez Granic" przyniosła reprezentacji Gminy Istebna trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej.
W zawodach wzięło udział 12 gmin z całego powiatu, a najlepsza okazała się ekipa gospodarzy z Zebrzydowic.

Najwięcej emocji towarzyszyło tradycyjnie sztafecie, która ma bardzo prestiżowe znaczenie. Nasi biegacze spisali się znakomicie pozostawiając w pokonanym polu wszystkich konkurentów. Oto skład naszej sztafety w kolejności startowej:
Janusz Waszut, Eugeniusz Gorzołka, Żaneta Adamus, Andrzej Łacek, Barbara Bury, Damian Michałek, Dominika Hulawy, Patryk Polok, Monika Mucha, Tomasz Kaczmarzyk, Aleksandra Zawada, Mateusz Ligocki, Magda Małyjurek, Paweł Kohut.

Równie dobrze zaprezentowali się nasi młodzi piłkarze, którzy wygrali rywalizację szkół podstawowych. Naszych barw bronili:
Tomasz Dobosz, Daniel Fiedor, Grzegorz Golik, Szymon Jałowiczor, Dariusz Juroszek, Mateusz Krężelok, Dawid Legierski, Adam Małecki, Wojciech Małyjurek, Piotr Michałek, Marek Waszut.

Po raz pierwszy w imprezie wzięły udział także nasze piłkarki ręczne, które spisały się bardzo przyzwoicie, zajmując trzecie miejsce. Były to gimnazjalistki:
Anna Kaczmarzyk, Justyna Kukuczka, Alicja Kaczmarzyk, Żaneta Kajzar, Katarzyna Karch, Sabina Kawulok, Joanna Łacek, Jadwiga Madzia, Weronika Sikora.

Na piątym miejscu ukończyła zawody drużyna siatkówki plażowej  występująca w składzie:
Andrzej Gościniak, Wojciech Gościniak, Mateusz Ligocki, Dominik Ligocki.

Trzecie miejsce w dodatkowej konkurencji - konkursie rzutów dla przedstawicieli samorządów zajęła Teresa Łaszewska - Sekretarz Gminy Istebna.

W trakcie imprezy uhonorowano także sportowców za wybitne osiągnięcia sportowe w 2005 roku. Z naszej strony zaszczytu tego dostąpiły biegaczki narciarskie - Magdalena Ligocka i Agnieszka Zawada oraz Patrycja Małecka (Ju - Jitsu).

Fotogaleria:

Dodał: jk Dodano: 2006-05-22, godz. 11:05