Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2014
Akademia Piłki Nożnej - jesienne remanenty
Ostatnie miesiące obfitowały w liczne mecze kontrolne i turnieje dla różnych roczników.

Najpierw zawodnicy w kategorii U 9-10 zajęli 2 miejsce w eliminacjach powiatowych w Turnieju o Puchar Tymbarka, by po kilku tygodniach rozgromić w meczu towarzyskim rówieśników z Wisły. Zawodnicy występujący w tej kategorii: Bartek Godek, Joachim Golik, Bartek Kukuczka, Dawid Jałowiczor, Gabryś Kukuczka, Mikołaj Matuszny, Szymon Mojeścik, Michał Zeman, Kacper Zogata, Dawid Urbaczka, Paweł Macura, Kuba Szkawran, Wojtek Tomczyk, Joachim Troszok, Sebastian Strokosz.

Natomiast ich starsi koledzy w kategorii U 11-12 najpierw zajęli 7 miejsce w silnie obsadzonym turnieju Mundialito, tydzień później zajęli 2 miejsce w turnieju organizowanym pod patronatem Burmistrza Żywca, a Jakub Kukuczka otrzymał indywidualne wyróżnienie dla najlepszego zawodnika turnieju. Po turnieju zawodnicy otrzymali oficjalne zaproszenie na dni otwarte do gimnazjum sportowego o profilu piłkarskim mieszczącego się w Żywcu. Oprócz tego zawodnicy ci rozegrali jeszcze kilka spotkań kontrolnych (głównie z Milówką). Zawodnicy występujący w tej kategorii: Błażej Ligocki, Jakub Kukuczka, Szymon Kukuczka, Paweł Kukuczka, Mateusz Kukuczka, Szymon Glet, Bartek Kubica, Wojtek Chmura, Bartek Haratyk, Hubert Rucki, Szymon Zowada, Przemek Probosz, Artur Legierski. Warto również pochwalić się wygraną w meczu kontrolnym najmłodszej drużyny istniejącej od września w kategorii U 4-6 z rówieśnikami z Wisły.

Szczęśliwego Nowego Roku, równie pracowitego i jeszcze bardziej obfitego w pomyślne wyniki i sukcesy.

Rafał Legierski
Dodał: jk Dodano: 2014-12-31, godz. 09:04