Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności 2014
Gmina Istebna zaprasza na konsultacje społeczne

Gmina Istebna
w ramach realizacji programu pn.

zaprasza na
konsultacje społeczne
projektów

• Strategia Rozwoju Subregionu Południowego Województwa Śląskiego wraz ze Strategią Regionalnych Inwestycji Terytorialnych na lata 2014-2020.
oraz
  • Analiza wykonalności w zakresie zintegrowanego przedsięwzięcia ograniczenia niskiej emisji na terenie Subregionu Południowego
  • Analiza wykonalności przedsięwzięć w zakresie zintegrowania transportu publicznego na terenie Subregionu Południowego
  • Analiza wykonalności zintegrowanego projektu pn.: „Rewitalizacja przestrzeni nadbrzeżnych rzek, potoków i zbiorników wodnych Subregionu Południowego”
a także projektów analiz wykonalności projektów subregionalnych:
  • „Analiza wykonalności przedsięwzięcia pn. Ochrona brzegów i wykorzystanie przyrodniczych walorów doliny rzeki Olzy przy amfiteatrze w Istebnej”,
  •  „Analiza wykonalności przedsięwzięcia pn. Program ograniczenia „niskiej emisji" w gminie Istebna”,
  • „Analiza wykonalności przedsięwzięcia pn. Budowa oświetlenia w ciągu dróg wojewódzkich nr 941 i 943 oraz drogi gminnej o łącznej długości 5,5 km”.

Konsultacje społeczne przeprowadzone będą w okresie od dnia 8 grudnia 2014 r. do dnia 30 grudnia 2014 r. w formie:
  1. otwartego spotkania z mieszkańcami Gminy Istebna, które odbędzie się w dniu 11 grudnia 2014 r. w Cieszynie w godzinach 10-13 w siedzibie Starostwa Powiatowego przy                      ul. Bobreckiej 29,
  2. przyjmowania propozycji, uwag i opinii na formularzu konsultacji, który będzie dostępny na platformie internetowej – link do formularza i do konsultowanych dokumentów:
będzie dostępny od dnia 8 grudnia 2014 r.
Propozycje, uwagi i opinie przekazane w innej formie niż na formularzu konsultacji społecznych (za wyjątkiem uwag, propozycji i opinii wyrażonych podczas otwartego spotkania z mieszkańcami Gminy Istebna) nie zostaną uwzględnione.

Dodał: DK Dodano: 2014-12-15, godz. 14:59