Turystyka » Punkt Informacji Turystycznej » Targi Turystyczne » Targi turystyczne 2006
Targi Turystyki i Wypoczynku w Warszawie 2006

W dniach 21-23 kwietnia 2006 r. na obiektach AWF w Warszawie odbyły się targi turystyczne ''Lato 2006", na których swoją ofertę przedstawiała także Gmina Istebna.

Wystawialiśmy się na stoisku Śląskiej Organizacji Turystycznej pod nazwą "Beskidy" wraz z gminami Cieszyn, Skoczów, Ustroń, Wisła oraz Euroregionem Śląsk Cieszyński- Tesinske Slezsko.

Jak co roku targi cieszyły się ogromnym powodzeniem, a pogoda była ku temu szczególnie sprzyjająca. Imprezę odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających, a nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Miło było, gdy do stoiska podchodzili turyści, którzy znają doskonale naszą gminę i to nie tylko dzięki.... koronkowym stringom. Wspominali oni pobyt w Trójwsi i pytali o nowe oferty. a my niejednokrotnie pozytywnie ich zaskakiwaliśmy bogatą ofertą turystyczną, która (aż miło patrzeć) wciąż się rozwija i ulepsza. Ale i nowych zainteresowanych nie brakowało. Byli to indywidualni turyści, jak i właściciele biur podróży, szukający miejsc noclegowych i ofert dla grup zorganizowanych. Dla każdego staraliśmy się mieć odpowiednią ofertę.
    Wszystkie ulotki rozeszły się w oka mgnieniu. Mamy więc nadzieję, że z roku na rok będzie przybywać ofert usługodawców naszej Gminy, którzy zechcą promować swoje usługi na targach. A tym, którzy już to zrobili serdecznie dziękujemy.

Na uwagę i podziękowania zasługuje także wspaniała współpraca i wzajemna pomoc pozostałych przedstawicieli gmin turystycznych  z naszego powiatu. Jesteśmy pewni, że w najbliższym czasie odwiedzi nas gro turystów.

Ze swej strony pragniemy zapewnić, że  Gmina Istebna jest szeroko rozpoznawalna w wielu zakątkach naszego kraju, podczas trzech lat pobytu na targach w stolicy niejednokrotnie spotykaliśmy się z zainteresowaniem Trójwsi Beskidzką i słyszeliśmy wiele pochlebnych słów na jej temat. A ilość turystów zainteresowanych ofertą gminy na ostatnich targach jest tego najlepszym przykładem.
                                                                                Aneta Legierska
                                                                                 Janusz Waszut