18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Kluby sportowe » Klub Piłkarski KP TRÓJWIEŚ » KP Trójwieś - Aktualności » KP Trójwieś - Aktualności 2006
Młodzi piłkarze KP Trójwieś w Niemczech

Dużą atrakcją dla młodych piłkarzy KP Trójwieś był udział w Międzynarodowym Młodzieżowym Turnieju Piłkarskim, który został rozegrany w dniach 15 - 17 kwietnia w niemieckiej miejscowości Velen.
Była to juz 10 edycja imprezy, w której udział wzięło 12 drużyn z Polski, Holandii, Belgii, Norwegii, Danii, Irlandii i Niemiec.

Nasi zawodnicy zajęli ostatecznie 10 miejsce, ale trzeba zaznaczyć, że trafili do wyjatkowo silnej grupy eliminacyjnej, z której trzy drużyny znalazły się w pierwszej czwórce turnieju. Co więcej, podopieczni Mirosława Kapasia rozegrali bardzo wyrównane mecze z tymi zespołami przegrywając jedną bramką zarówno z późniejszymi triumfatorami imprezy, jak i drużynami, które zajęły drugie i czwarte miejsce w końcowej klasyfikacji zawodów.

Nasza drużyna odniosła duży sukces innego rodzaju zdobywając Puchar "Fair Play" dla najbardziej zdyscyplinowanej ekipy turnieju.

Imprezę wygrała niemiecka drużyna SV Hoxfeld, która w finale pokonała holenderski Bon Boys Haaxbergen 1:0.
W meczu o 3 miejsce polski zespół Iskra Pasikurowice zwyciężyła niemiecką Victorię Heiden 5:0.