Gmina Istebna » Szkolnictwo » Szkoły Podstawowe » Szkoła Podstawowa nr 1 w Koniakowie
Sukces młodego Mikołaja Poloka

Talenty, które posiada każdy człowiek należy rozwijać i dzielić się nimi. Mając to na uwadze, wychowawcy świetlicy w Szkole Podstawowej nr 1 w Koniakowie, zaproponowali uczniom udział w konkursie plastycznym  na „Kartkę Bożonarodzeniową lub Noworoczną”, organizowanym przez SP nr 7 w Gliwicach.

Jak się okazało zaangażowanie i zapał dzieci były ogromne, ponieważ wszyscy uczestnicy konkursu, dobierając odpowiednie techniki, wykonali przepiękne prace. Przy realizacji zadania widać było ogrom pracy i trud włożone w projektowanie kartek. Na konkurs wysłano 58 pięknych prac, które uczniowie wykonali samodzielnie.

Ciężka praca została doceniona  i nagrodzona – na 1176 nadesłanych prac konkursowych uczeń naszej szkoły Mikołaj Polok zajął II miejsce w kategorii uczniów klas IV.

16 grudnia 2013 r. nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród laureatom w Gliwickim Centrum Organizacji Pozarządowych. Natomiast podczas szkolnego kolędowania dyrektor szkoły pan Andrzej Ryłko osobiście pogratulował Mikołajowi osiągnięcia i wręczył mu upominek.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Jednocześnie zachęcamy uczniów do  udziału w różnych konkursach i przedsięwzięciach organizowanych w szkole. Trud i poświęcenie, a przede wszystkim serce, które człowiek wkłada w swoją pracę są zawsze docenione.  Warto jest poszerzać swoje horyzonty i rozwijać zdolności, by tym samym ubogacać świat, w którym żyjemy.

W. Strokosz, Z. Kawulok

Dodał: K.C Dodano: 2013-12-29, godz. 14:53