Turystyka » Punkt Informacji Turystycznej » Unijne Projekty » „Poznajcie Region Trójstyku“
GRA Puzzle ''Baw się i zwiedzaj'' dobiegła końca!
GRA Puzzle "Baw się i zwiedzaj" dobiegła końca!

Informujemy wszystkich, ktorzy wzięli udział w grze, iż  z dniem 15 października minął termin składania pudełek z kompletna układanką. Po polskiej stronie Trójstyku udział w zabawie wzięło udział blisko 200 uczestników, a pełne układanki oddały 83 osoby.

Po stronie czeskiej w Mostach koło Jabłonkowa sytacja wygląda podobnie. Każdy uczestnik zabawy po oddaniu kompletnej układanki otrzymał nagrodę oraz mozliwość udziału w rozdaniu niespodzianek, które to odbędzie się 25 października 2011 roku o godzinie 13:00 w "Kawiarni Na Styku" w CWS Jaworzynka. Do rozdysponowania są niespodzianki m.in. zabiegi SPA, pobyty weekendowe, rzeźby, obrazy, czy bezpłatne wejścia do galerii. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników. O wynikach i zwycięzcach będziemy także informować na naszej stronie.

Pierwszą rodziną, która przyniosła kompletna układankę do Punktu IT byli Państwo Tyńscy z Bytomia! Gratulujemy!

W zabawie mógł wziąć udział każdy bez względu na wiek. Wystarczyła chęć i dobra orientacja w terenie by znaleźć miejsca, w których znajdowały się elementy układanki. Normalnie objechanie samochodem, czy rowerem punktów w Czechach i po terenie naszej gminy zajmowało około 2-3 dni, ale były też osoby, które dokonały tego w 1 dzień i to na rowerze pan Piotr Łacek z Koniakowa)!

Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania naszą grą wśród turystów, m.in. z Pomorza czy Mazur, ale jeszcze bardziej cieszy fakt, że na liście znajdują się całe rodziny
z Koniakowa i Istebnej.

Gra trwała do 15 października, a tym samym szansa na dobrą zabawę i nagrody!

W ramach projektu zostały wykonane także 3 makiety z parą góralską, które to służą do robienia zdjęć przez turystów, a w najbliższym czasie pojawią się słupki z oznaczeniem głównych atrakcji w gminie. Do końca roku zostanie wydana także płyta z filmem promocyjnym. Również gestorzy otrzymuja bezpłatne stojaki z materiałami o gminie, po odbiór których zapraszamy do Punktu Informacji Turystycznej.

Realizowane w ramach projektu o nazwie „Poznajcie Region Trójstyku“ – „Poznavejte Region Trojmezi“ o numerze ewidencyjnym: PL.3.22/3.3.05/10.02024, finansowanym z Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těąínské Slezsko Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007 – 2013.

Puzzle znajdowały się w następujacych miejscach:
Polska:
- Kurna Chata Kawuloka w Istebnej