Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności 2011
Bezpłatne szkolenie Śląskie w działaniu
Międzynarodowy Instytut Dialogu i Tolerancji imienia Jana Karskiego -  Regionalny Ośrodek Szkolący Programu "Młodzież w działaniu" dla województwa śląskiego serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu Śląskie w działaniu.

Trzydniowe, intensywne szkolenie prowadzone przez doświadczonych
 trenerów młodzieżowych to możliwość, by w prosty i aktywny sposób zapoznać się z Programem "Młodzież w działaniu", poznać ciekawych ludzi oraz nauczyć się podstaw zarządzania projektami młodzieżowymi.

Szkolenie skierowane jest do osób nie mających doświadczenia w realizacji projektów w ramach Programu "Młodzież w działaniu", osób pracujących z
 młodzieżą, członków organizacji pozarządowych lub grup nieformalnych z
 województwa śląskiego, nauczycieli i opiekunów grup oraz do liderów
 młodzieżowych.

Podczas szkolenia uczestnicy:

* będą mieli okazję poznać dokładniej poszczególne akcje i działania Programu "Młodzież w działaniu";
* zapoznają się z zasadami wypełniania wniosków do Programu oraz z ogólnymi zasadami finansowania projektów;
* zapoznają się z zasadami zarządzania projektami młodzieżowymi;
* dowiedzą się więcej na temat jakości i procesu uczenia się w projektach
 młodzieżowych;
* poznają przedstawicieli innych grup i organizacji z obszaru województwa
 śląskiego.

Szkolenie odbędzie się w terminie 28-30 października 2011 roku, w Schronisku Młodzieżowym KOSS w Górkach Wielkich koło Skoczowa.

Początek szkolenia o  godzinie 17:00.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny, uczestnicy we własnym zakresie pokrywają jedynie koszty dojazdu.

Zgłoszenia wyłącznie na wypełnionych formularzach zgłoszeniowych dostępnych na stronie www.karski-institute.org można nadsyłać do 21 października 2011 roku na adres mlodziez@karski-institute.org

Ze względów organizacyjnych, prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika w temacie maila, wraz z dopiskiem "Województwo śląskie"

Osoby zakwalifikowane na szkolenie zostaną powiadomione do 24 października 2011 roku.

Szczegółowych informacji na temat szkoleń udzielają:

Krzysztof Duda - koordynator Regionalnego Ośrodka Szkolącego dla województw  śląskiego i opolskiego  693901799

Janusz Gorol - konsultant regionalny Programu 600975694

Dodatkowe informacje o Programie "Młodzież w działaniu" dostępne są na stronie internetowej: www.mlodziez.org.pl.

Uprzejmie prosimy również o przekazanie dalej tej informacji oraz o
umieszczenie jej na stronie internetowej Państwa organizacji.

Krzysztof Duda
 --------------------------------------------------------
Regionalny Ośrodek Szkolący Programu "Młodzież w działaniu"
dla województw śląskiego i opolskiego