Turystyka » Punkt Informacji Turystycznej » Unijne Projekty » „Poznajcie Region Trójstyku“
PUZZLE do zebrania!

W dalszym ciagu serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do odbierania w naszym Punkcie Informacji Turystycznej w Istebnej pudełek, do których można zbierać puzzle, które w ilości 10 sztuk dadzą ostatecznie piękną układankę z widokami z polsko-czeskiego pogranicza.

Do tej pory w zabawie po polskiej stronie udział wzięło około 200 osób (tyle zostało wydanych pudełek), z czego 50 osób już oddało całość układanki. Po stronie czeskiej w Mostach koło Jabłonkowa sytacja wygląda podobnie. Każdy uczestnik zabawy po oddaniu kompletnej układanki otrzymuje nagrodę oraz mozliwość udziału w rozdysponowaniu niespodzianek głównych, które to odbędzie się początkiem października 2011 roku. Upominki to m.in. zabiegi SPA, pobyty weekendowe, rzeźby, obrazy, czy bezpłatne wejścia do galerii.
    Pierwszą rodziną, która przyniosła kompletna układankę do Punktu IT byli Państwo Tyńscy z Bytomia! Gratulujemy i czekamy na kolejne osoby!

W zabawie może wziąć udział każdy bez względu na wiek. Wystarczy chęć i dobra orientacja w terenie by znaleźć miejsca, w których dostanie się elementy układanki. Normalnie objechanie samochodem, czy rowerem punktów w Czechach i po terenie naszej gminy zajmuje około 2-3 dni, ale są też osoby, które dokonały tego w 1 dzień i to na rowerze!

Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania naszą grą wśród turystów, m.in. z Pomorza czy Mazur, ale jeszcze bardziej cieszy fakt, że na liście znajdują się całe rodziny
z Koniakowa i Istebnej.

Zabawa trwa do końca września, a tym samym szansa na dobrą zabawę i nagrody!

Nie przegap okazji!

W ramach projektu zostały wykonane także 3 makiety z parą góralską, które to służą do robienia zdjęć przez turystów, a w najbliższym czasie pojawią się słupki z oznaczeniem głównych atrakcji w gminie. Do końca roku zostanie wydana także płyta z filmem promocyjnym.

Realizowane w ramach projektu o nazwie „Poznajcie Region Trójstyku“ – „Poznavejte Region Trojmezi“ o numerze ewidencyjnym: PL.3.22/3.3.05/10.02024, finansowanym z Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těąínské Slezsko Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007 – 2013.

Puzzle odebrać można w:
Polska: