18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Kluby sportowe » Klub Piłkarski KP TRÓJWIEŚ » KP Trójwieś - Aktualności » KP Trójwieś - Aktualności 2011
Sensacyjny awans po świetnym meczu!

Od łez do euforii - przegrywając po pierwszej połowie 0:2 piłkarze KP Trójwieś zdołali w drugiej odsłonie odwrócić losy meczu i po znakomitym spotkaniu wygrali 3:2 z reprezentantem Klasy Okręgowej Morcinkiem Kaczyce awansując do trzeciej rundy Pucharu Polski!

Kibice obecni na meczu przcierali oczy ze zdumienia, gdyż nasza drużyna przeszła całkowitą metamorfozę w porównaniu do niedzielnego meczu ligowego z Simoradzem.
Mimo, że do przerwy goście strzelili dwie bramki to nasza bardzo waleczna i ambitna drużyna miała więcej z gry a kilka akcji mogło i powinno przynieść bramki.
Druga połowa to już całkowita dominacja naszych piłkarzy, którzy przeprowadzali raz za razem składne akcje, z których trzy zakończyły się bramkami (jedna z rzutu karnego).
Goście mimo, że kilka razy starali się zagrozić naszej bramce w tym okresie nie mieli nic do powiedzenia i zasłużenie przegrali.

Miejmy nadzieję, że wczorajszy mecz był dobrym prognostykiem przed czekającymi naszą drużynę meczami ligowymi, z których pierwszy już w najbliższą niedzielę o godz. 16.00 na boisku "Pod Skocznią" z pierwszym liderem Klasy B Rudnikiem.

A na losowanie kolejnej rundy Pucharu Polski czekamy z niecierpliwością, gdyż rywalem naszych piłkarzy będzie któraś z następujacych drużyn: LKS Goleszów (pokonał Beskid Skoczów 4:0!), Kuźnia Ustroń lub zwycięzca meczu Cukrownik Chybie - Wisła Ustronianka (od wczoraj lider II grupy śląskiej IV ligi!).