18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2011
Medale Mistrzostw Polski dla naszych biegaczy

Ostatni akcent zimowego sezonu narciarskiego - rozegrane w Jakuszycach Mistrzostwa Polski Seniorów - przyniósł naszym biegaczom cztery medale, w tym trzy srebrne Mariusza Michałka.

Reprezentujący AZS AWF Katowice biegacz z Istebnej zajął drugie miejsce w biegu na 10 km techniką dowolną, 30 km techniką dowolną ze startu wspólnego oraz w sztafecie.

Medal Mistrzostw Polski wywalczył także Sebastian Gazurek (NKS Trójwieś Beskidzka) zajmując trzecie miejsce w biegu na 30 km. Ponadto Sebastian zajął czwarte miejsce w biegu na 10 km oraz wygrał finał B sprintu.

Dobrze wypadła też sztafeta MKS Istebna w składzie: Rafał Matuszny, Mateusz Ligocki, Kamil Bury i Patrycjusz Polok, która ukończyła zawody na czwartym miejscu.