Turystyka » Punkt Informacji Turystycznej » Unijne Projekty
Turystyka szansą na zawodowy sukces

TURYSTYKA SZANSĄ NA ZAWODOWY SUKCES

kompleksowe szkolenia dla mieszkańców Północnej Jury i Beskidu Śląskiego

Projekt realizowany w ramach Działania 8.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Szanowni Państwo !

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne szkolenie z agroturystyki finansowane

z funduszy Unii Europejskiej.

Dla każdego uczestnika proponujemy 2 rodzaje szkoleń:

Szkolenia „twarde” (60 godz.) z zakresu obsługi ruchu turystycznego, w tym również agroturystyki oraz przedsiębiorczości.

Szkolenia „miękkie” (15 godz.) zwiększające kompetencje osobiste z zakresu autoprezentacji, asertywności oraz technik walki ze stresem.

Szkolenie zakończone jest stosownym zaświadczeniem o ukończeniu kursu.

W trakcie kursu uczestnicy otrzymują bezpłatnie materiały oraz poczęstunek.

Zajęcia będą odbywały się 2-3 razy w miesiącu, w terminie od czerwca do listopada 2010 roku.

Miejsce szkoleń:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

43-246 Strumień

tel. 33/ 857 01 74

W szkoleniu mogą wziąć udział osoby zameldowane na terenie powiatu cieszyńskiego, wykonujące pracę na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę, umowy zlecenia lub umowy o dzieło.

Aby wziąć udział w projekcie osoby zainteresowane powinny złożyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy, a na pierwsze spotkanie dokument potwierdzający przynależność do grupy docelowej t. j. zaświadczenie o zatrudnieniu.

Zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie i przesłanie karty zgłoszeniowej na adres Fundacji. Formularze są dostępne na stronie WWW. oraz w punkcie konsultacyjnym w miejscu szkolenia, gdzie można złożyć formularz zgłoszeniowy, można to też zrobić za pośrednictwem poczty lub drogą e-mailową : doskonalenie@elementarz.edu.pl Ilość miejsc ograniczona – 15 osób w grupie.

O zakwalifikowaniu osób decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o projekcie znajdziesz na stronie www.szkolenia.elementarz.edu.pl

Projekt Turystyka szansą na zawodowy sukces – kompleksowe szkolenia dla pracujących mieszkańców Północnej Jury i Beskidu Śląskiego

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Dodał: AL Dodano: 2010-06-15, godz. 13:16