http://www.istebna.eu/mieszkaniec?ref=occ

Styczeń 2016

P W Ś C P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Aktualności » Archiwum aktualności » Aktualności 2010
Uznanie dla naszych pracowników służby zdrowia

Z okazji Święta Pracowników Służby Zdrowia Starosta Cieszyński Czesław Gluza uhonorował odznaką przyznaną przez Minister Zdrowia Ewę Kopacz 11 zasłużonych pracowników służby zdrowia w tym Mariana Jasińskiego z Istebnej i Aleksandra Ligockiego z Koniakowa, którzy od wielu lat pracują w Cieszyńskim Pogotowiu Ratunkowym.

Ratowanie życia drugiego człowieka, zapobieganie chorobom, leczenie chorych oraz niesienie ulgi w cierpieniu jest misją, a ludzie, którzy się jej podejmują zasługują na najwyższe uznanie.
Obchodzony dziś Światowy Dzień Zdrowia upamiętnia kolejne rocznice powstania Światowej Organizacji Zdrowia w roku 1948. Przy tej okazji zwracamy uwagę opinii publicznej i środowisk odpowiedzialnych za ochronę zdrowia na aktualne i ważne problemy służb i placówek medycznych. Społecznego znaczenia i wartości pracy służby zdrowia nie da się w żaden sposób przecenić. Zawsze gotowa jest spieszyć na ratunek ludzkiego zdrowia i życia. Nie da się tego jednak osiągnąć bez dobrej współpracy . Przekonałem się wielokrotnie, że ta współpraca w powiecie cieszyńskim jest coraz lepsza za co wszystkim Państwu serdecznie dziękuję. Wszyscy mamy przecież jeden cel , a jest nim dobro pacjentów. Chciałbym także podziękować dyrekcji ZZOZ w Cieszynie za wielką aktywność w poszerzaniu i udoskonalaniu oferty świadczonych usług medycznych na potrzeby mieszkańców Powiatu. Całemu środowisku – lekarzom, pielęgniarkom, personelowi pomocniczemu i technicznemu - z okazji Światowego Dnia Zdrowia składam najlepsze życzenia zadowolenia z efektów pełnionej służby, sukcesów zawodowych i wszelkiej osobistej pomyślności -
powiedział  Cz. Gluza.

Źródło: strona internetowa Starostwa Powiatowego w Cieszynie

drukuj drukuj
« powrót
Dodał: jk Dodano: 2010-04-09, godz. 14:13