Turystyka » Punkt Informacji Turystycznej » Targi Turystyczne » Targi turystyczne 2009
Targi Turystyczne Gdańsk i Warszawa 2009
GDAŃSK

W dniach 17-19 kwietnia gmina Istebna prezentowała się razem z innymi członkami Beskidzkiej 5 na stoisku ŚOT-u, podczas Gdańskich Targów Turystycznych.
Było to wielkie spotkanie branży u progu sezonu turystycznego, wśród wystawców: narodowe i regionalne organizacje promocji turystycznej, touroperatorzy, biura podróży, agencje turystyczne, baza turystyczna i przewoźnicy.

Co ważne, organizatorzy przyznali nagrodę Beskidzkiej 5, w postaci Medalu Mercurius Gedanensis w kategorii Najlepsza Kampania Promocyjna w Polsce. Mieliśmy potwierdzenie słuszności tego wyróżnienia, poprzez duże zainteresowanie zwiedzających naszym stoiskiem.

Nagroda....

WARSZAWA

Kolejny wyjazd targowy, na którym ofertę prezentowała gmina Istebna, wspólnie z Beskidzką 5, odbył się na targi do Warszawy w terminie 24-26 kwietnia.
Były to Międzynarodowe Targi Turystyki i Wypoczynku „Lato 2009”. Tysiące odwiedzających, którzy mogli wybierać wśród bogatych
ofert wakacyjnych zarówno w kraju, jak i za granicą mogą świadczyć o powodzeniu imprezy. Atrakcje towarzyszące, tzn. zespoły muzyczne, możliwość wzięcia udziału w konkursach, degustowania regionalnych potraw, jeszcze bardziej umilały pobyt zainteresowanym.
Organizowane przez Śląską Organizację Turystyczną stoisko promocyjne, na którym się prezentowaliśmy, nagrodzono III miejscem w konkursie na "najlepszą ofertę ekspozycyjną polskiego regionu".
Jesteśmy z tego dumni, jako że Istebna jest podwystawcą ŚOT-u.

Mamy nadzieję, że udział w targach pomoże wypromować, rozsławić i pozwolić spojrzeć na naszą miejscowość, zarówno wśród osób, które po raz pierwszy zetkną się z naszym regionem, jak i dla tych którzy mają w pamięci obraz, zachowany sprzed wcześniejszych wizyt w naszym górskim zakątku.

Targi warszawskie zakończyly wiosenno-letni sezon targowy. Na nastepne imprezy targowe w tym roku gmina Istebna pojedzie jesienią do Warszawy i Poznania.

Dodał: AL Dodano: 2009-04-30, godz. 12:01