Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2009
Nasi biegacze na podium w Pucharze Beskidów

Tradycyjny Puchar Beskidów czyli dwudniowe zmagania narciarzy w Istebnej Kubalonce przyniosły naszym zawodnikom kilka miejsc na podium.
W sobotę 10 stycznia rywalizowano stylem klasycznym, natomiast w niedzielę stylem dowolnym.

Znakomicie zaprezentował się zwłaszcza Mateusz Ligocki (MKS Istebna), który zarówno w sobotę jak i niedzielę okazał się najlepszy w kategorii Junior B.
Dwukrotnie na podium stanęła także reprezentująca UKS Gimnazjum Istebna Dominika Hulawy, która w kategorii Juniorka C w klasyku zajęła drugie, zaś w stylu dowolnym trzecie miejsce.

Inni nasi biegacze, którzy zajęli miejsca w pierwszej trójce to Magdalena Ligocka (MKS Istebna) - druga wśród Juniorek B (sobota), Tomasz Kaczmarzyk (NKS Trójwieś Beskidzka) - drugi w kategorii Junior B (niedziela), Patrycjusz Polok (UKS Gimnazjum Istebna) - drugi w kategorii Junior C (niedziela) i Krzysztof Kukuczka (UKS Gimnazjum Istebna) - trzeci wśród Juniorów C (sobota).

Z naszych zawodników reprezentujących obecnie kluby spoza naszego terenu Mariusz Michałek (AZS AWF Katowice) wygrał w niedzielę bieg seniorów stylem dowolnym, zaś Agnieszka Zawada (Wisła Ustronianka) zajęła drugie miejsce w kategorii Juniorka B.
Dodał: jk Dodano: 2009-01-12, godz. 10:02