18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2008
Dobra końcówka roku naszych biegaczy

* Trzy razy stanęli na podium rozegranej 28 grudnia w Štrbrskim Plesie I rundy Pucharu Słowacji w biegach narciarskich reprezentanci naszych klubów narciarskich.
Mateusz Ligocki (MKS Istebna) wygrał kategorię juniorów młodszych zaś wśród juniorek trzecie miejsce zajęła jego koleżanka klubowa Katarzyna Kubalok. Dobrze zaprezentował się również drugi wśród juniorów Sebastian Gazurek (NKS Trójwieś Beskidzka).

* Biegacze z Istebnej i Wisły wystartowali 31 grudnia na Kubalonce w zawodach kontrolnych pod nazwą "Tour de Bono". Wśród dziewcząt, które wystartowały na dystansie 4 km techniką klasyczną drugie miejsce zajęła Magdalena Ligocka (MKS Istebna) zaś na trzecim stopniu podium stanęła Elżbieta Kilian (NKS Trójwieś Beskidzka).
Jeszcze lepiej zaprezentowali się ich koledzy startujący na dystansie 6 km. Miejsce na podium wywalczyła dwójka biegaczy NKS Trójwieś Beskidzka - Tomasz Kaczmarzyk okazał się najlepszy natomiast Bartłomiej Kajzar zajął trzecie miejsce.