Turystyka » Beskidzka 5 » BESKIDZKI PRODUKT NA 5
Szansa na uzyskanie Certyfikatu ''Beskidzki Produkt na 5''
Kolejna szansa na uzyskanie certyfikatu dla wszystkich zainteresowanych "Beskidzkim produktem na 5". Zgłoszenia przyjmowane do  28 listopada br. Jesli Państwa usługa, produkt, czy działalność ma charakter regionalny i unikalny, to własnie tym certyfikatem moga to Państwo podkreślić.

Serdecznie zachęcamy lokalnych twórców i rzemieślników z terenu gminy Istebna oraz całej Beskidzkiej 5 (gminy: Brenna, Szczyrk, Ustroń i Wisła) do ubiegania się o wyróżnienie Znakiem Promocyjnym „Beskidzki produkt na 5”.
Znak Promocyjny „Beskidzki Produkt na 5” przyznawany jest produktom i usługom
w kategoriach:
a)Sztuka/rzemiosło (koronki, rzeźby, biżuteria, itp.)
b)Produkt spożywczy ( sery, kiełbasy, napoje)
c)Produkt usługowy (agroturystyka, twórczosc ludowa)
d)Zespół regionalny.
Wyroby wyróżnione tym znakiem powinny zostać wytworzone w jednej z gmin Beskidzkiej 5, muszą być produkowane w sposób niemasowy oraz cechować się unikalnym, regionalnym charakterem. Organizacją certyfikującą są gminy Beskidzkiej 5; o przyznaniu wyróżnienia będzie decydować Kapituła Produktu. Osoby, których produkty zostaną wyróżnione, otrzymają specjalny certyfikat, tabliczkę oraz zawieszki z logotypem „Beskidzki produkt
na 5”, za pomocą których będą mogły promować swoje wyroby.
Warunkiem ubiegania się o przyznanie Znaku Promocyjnego jest dostarczenie formularza zgłoszeniowego oraz zdjęć produktu. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej www.deltapartner.org.pl w zakładce „Beskidzka 5”.

Jeżeli Państwa produkt lub usługa spełnia warunki wymienione w Regulaminie, prosimy
o przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz zdjęcia przedstawiającego Państwa wyroby pocztą, faksem lub drogą elektroniczną do 30 kwietnia 2008 roku na adres: Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Gospodarczych DELTA PARTNER
Ul. Zamkowa 3a/1
43-400 Cieszyn