25 26 27 28 29 30 31
Sport » Kluby sportowe » Klub Piłkarski KP TRÓJWIEŚ » KP Trójwieś - Aktualności » KP Trójwieś - Aktualności 2008
Trzy mecze - trzy zwycięstwa piłkarzy

Bardzo udany był miniony weekend dla naszych piłkarzy - zarówno seniorzy jak i przedstawiciele drużyn młodzieżowych zgodnie zainkasowali po trzy punkty.

Niecodziennym wyczynem popisali się nasi juniorzy i dlatego tym razem właśnie o nich na początek. Sobotni mecz z Milówką na Zaolziu przejdzie bowiem do historii klubu jako jedno z tych wydarzeń, o których długo się pamięta. Oto bowiem nasi juniorzy - podopieczni Marcina Pudalika - przegrywali do przerwy 0:2 by po zmianie stron przejść całkowitą metamorfozę i strzelić gościom 5 (pięć!) bramek nie tracąc żadnej! A trzeba pamiętać, że piłkarze z Milówki byli przed tym meczem i mimo porażki pozostali na pierwszym miejscu w ligowej tabeli!

Nietypowe wydarzenia towarzyszyły również spotkaniu seniorów z Wiślicą, które rozgrywane było w niedzielę "Pod Skocznią". W drugiej połowie przy stanie 3:1 dla naszej drużyny doszło do przykrego incydentu z udziałem sędziego i piłkarza gości. Mecz został przerwany a wynik zostanie najprawdopodobniej zweryfikowany jako walkower 3:0 na korzyść naszej drużyny.

Do poziomu swoich starszych kolegów dostroili się także nasi trampkarze, którzy pokonali swoich rówieśników z Milówki 2:0.

W najbliższy weekend zakończenie jesiennej rundy rozgrywek. Seniorzy wyjeżdżają do Dębowca (początek meczu niedziela godz. 14.00), zaś juniorzy i trampkarze zagrają w Kaniowie (10.00/11.30).