25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2008
Weekendowe sukcesy naszych sportowców

Dobrze zaprezentowali się nasi sportowcy podczas odbywających się w czasie minionego weekendu imprez sportowych.

* Podczas II Międzynarodowych Zawodów Nartorolkowych o Puchar Wójta Gminy Poronin i Prezesa LKS "Poroniec", które rozegrano 31 sierpnia w Poroninie drugie miejsce w sprincie kobiet zajęła reprezentująca MKS Istebna Katarzyna Kubalok, ulegając jedynie kadrowiczce, trzykrotnej mistrzyni Polski Sylwii Jaśkowiec. Wśród mężczyzn tuż za podium bo na czwartym miejscu w bardzo silnej stawce biegaczy (m. in. Krężelok, Kreczmer, Biskup) uplasował się Sebastian Gazurek (NKS Trójwieś Beskidzka).

* Czwarte miejsce zajął także reprezentujący AZS AWF Katowice Mariusz Michałek z Istebnej, który podczs rozegranych w Vesecu Mistrzostw Czech w biegu na nartorolkach rywalizował z czołówką naszych południowych sąsiadów (Bauer, Koźisek, Rezać). Nasz najlepszy biegacz pokonał m.in. mistrza Świata z Val di Fiemme, Martina Koukala.

* Znakomicie pojechała na trasie zaliczanego do klasyfikacji Powerade MTB Marathon wyścigu Kraków MTB Marathon Amelia Wróbel z Koniakowa.  Trzecie miejsce w klasyfikacji Mini Maratonu wśród kobiet to duży sukces wziawszy pod uwagę fakt, że naszą zawodniczkę wyprzedziły jedynie reprezentantka Polski Anna Szafraniec oraz Słowaczka Elena Odraśova.

* Na trzecim stopniu podium w swojej kategorii wiekowej stanął podczas VIII Biegu na Rysiankę Paweł Gorzołka z Jaworzynki. Impreza ta jest zaliczana do klasyfikacji Grand Prix Złota 50.

* Po raz kolejny w tym sezonie wygrali swoje spotkanie w Klasie B piłkarze KP Trójwieś. Zwycięstwo w Iskrzyczynie (2:0) to czwarta wygrana w pięciu meczach, dzięki czemu nasi piłkarze znajdują się w ścisłej czołówce ligowej tabeli. W najbliższą niedzielę 7 września o 17.00 na boisku "Pod Skocznią" mecz z Pielgrzymowicami. Zapraszamy kibiców!