18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2008
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, fotogaleria...

Złoty medal sztafety oraz dwa srebrne i jeden brązowy medal indywidualnie to dorobek naszych młodych zawodników w sobotnio - niedzielnych biegach podczas rozgrywanej na Kubalonce Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2008.

W sobotę 16 lutego rywalizowano techniką klasyczną. Reprezentanci MKS Istebna - Katarzyna Kubalok i Mateusz Ligocki powtórzyli swoje osiagnięcie z biegów rozgrywanych technika dowolną i zdobyli srebrne medale w swoich kategoriach. Tomasz Sikora (NKS Trójwieś Beskidzka) zajął trzecie miejsce wśród juniorów. To równiez jego drugi brązowy medal tej imprezy po brązie wywalczonym w sprincie.

Bardzo dobrze zaprezentowała się w niedzielę 17 lutego sztafeta NKS Trójwieś Beskidzka w składzie Sebastian Gazurek i Adam Kaczmarzyk wygrywając kategorię junior B. Trzeba dodać, że w kategorii tej wystartowało aż 17 zespołów. Dla Sebastiana to drugi medal tych zawodów, gdyż w sprincie zajął w swojej kategorii drugie miejsce.

Występ reprezentantów naszych klubów narciarskich podczas czterodniowych zmagań biegaczy na Kubalonce był udany. Wywalczyli oni w sumie 9 medali a w kilku przypadkach zajęli miejsca tuż za podium.