18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sport » Relacje i wyniki » Imprezy sportowo - rekreacyjne 2007
SP 1 Jaworzynka w finale powiatowym

Tylko dwie szkoły zgłosiły swoje reprezentacje do Gminnego Turnieju Mini Piłki Nożnej Szkół Podstawowych, który odbył się w dniu 5 października na boisku "Pod Skocznią".

W ten sposób mecz pomiędzy drużynami SP 1 Jaworzynka (opiekun Mariusz Juroszek) i SP 1 (opiekun Jarosław Hulawy) Istebna był zarazem finałem imprezy.

Lepsi okazali się młodzi piłkarze z Jaworzynki, którzy pokonali swoich rówieśników z Istebnej 6:4.

Mecz miał wyrównany przebieg. Do przerwy chłopcy z Istebnej prowadzili 3:2. O wszystkim zadecydowała druga połowa, w której posiadający w składzie kilku trampkarzy KP Trójwieś reprezentanci SP 1 w Jaworzynce zagrali bardzo skutecznie, a ich rywale popełnili kilka indywidualnych błędów.

Młodzi piłkarze SP 1 Jaworzynka zagrają w Powiatowym Turnieju Mini Piłki Nożnej Szkół Podstawowych, który odbędzie się na boisku "Pod Skocznią" w Istebnej we wtorek 9 października.