Turystyka » Beskidzka 5
Targi Turystyczne w Warszawie
W ramach ,,Programu rozwoju i promocji produktów turystycznych i kulturowych Beskidzkiej 5” realizowanego przez  Brenną, Istebną, Szczyrk, Ustroń i Wisłę, po raz pierwszy  na tak wielką skalę prezentowaliśmy się na targach TT Warsaw Tour & Trawel w stolicy. Pałac Kultury i Nauki który był siedzibą XV Międzynarodowych Targów Turystycznych był wspaniałą okazją do pokazania się szerokiej publiczności  z nowym okazałym stoiskiem Beskidzkiej 5 składającym się z nowoczesnej części na której pracownicy biur promocji przedstawili wspólnie opracowane materiały  promocyjne Beskidzkiej 5 jak również foldery swoich miejscowości i ośrodków turystycznych . W drugiej regionalnej części naszego stoiska prezentowaliśmy bogactwo folkloru i tradycji naszego regionu, występowały na nim zespół i kapele regionalne oraz twórcy ludowi prezentujący swoje wyroby. Kolejnym elementem naszej prezentacji była zorganizowana konferencja dla dziennikarzy i touroperatorów na którą przybyli też wójtowie i burmistrzowie naszej piątki by osobiście zachęcić do odwiedzania  regionu. O tym czy  nasze starania przyniosły zamierzony efekt przekonamy się w najbliższej przyszłości ale ilość materiałów promocyjnych które rozdaliśmy tysiącom zwiedzających, spotkania z touroperatorami i przedstawicielami  biur podróży, wywiady dla dziennikarzy prasowych i telewizyjnych świadczą bez wątpienia o tym że nasze stoisko wyróżniało się  spośród kilkuset ofert nie tylko naszego kraju ale i całego świata.
Dodał: P.G. Dodano: 2007-09-24, godz. 08:52