Kultura » Gminny Ośrodek Kultury » Archiwum
XI Dni Istebnej !!!!!
Data wydarzenia: 2007-07-07 do 2007-07-08
    W ubiegły weekend odbyły się XI Dni Istebnej.
Największą radością była dla uczestników i organizatorów wspaniała pogoda, która dopisała szczególnie w czasie trwania imprezy.
Tłumy mieszkańców, gości i turystów ucieszyły organizatorów.
    A było, na co popatrzeć. Zarówno miłośnicy folkloru znaleźli coś dla siebie, zaś pokaz mody zadowolił pozostałą resztę uczestników.
 Na słowa pochwały zasłużył sobie zespól „Istebna”, który wspaniale debiutował przed rodzimą publicznością. Także sąsiednie kapele ze Słowacji, czy Czech doskonale bawiły zgromadzonych gości.
    Podczas Dni Istebnej rozstrzygnięto także konkurs fotograficzny oraz wręczono Nagrody Rady Gminy dla zasłużonych działaczy w dziedzinie kultury i sportu. Dla publiczności przygotowano konkurs na bezpłatne Prawo Jazdy.
    Wspaniały Pokaz Mody, Fryzur i Makijażu wart był oczekiwania. Na scenie zaprezentowały się modelki z naszej gminy, które prezentowały stroje i kulturę różnych krajów. Doskonale przygotowane zdjęcia, filmy i muzyka stanowiły profesjonalne dopełnienie pokazu.
    Zarówno w sobotę jak i niedzielę dalsza zabawa taneczna trwała do białego rana.
Zapraszamy Wszystkich na kolejne Dni Istebnej już za rok!!!!
   Zaś w najbliższym czasie odbędą się liczne imprezy, o których przeczytają Państwo
w kalendarzu imprez.
Zapraszamy!!!

Zdjęcia z drugiego dnia imprezy - ox.pl