Gmina Istebna » Zdrowie i bezpieczeństwo » Straż Pożarna » Gminne eliminacje Konkursu Plastycznego
MARCIN coraz bliżej finału !!!
MARCIN  coraz bliżej finału !!!

W dniu  04  kwietnia br.  rozstrzygnięto  wojewódzkie  eliminacje, ogłoszonego przez  Komendę Główną Straży Pożarnej, Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Kiedy dzwonię po straż pożarną?"
Wojewódzkie  Jury Konkursu nagrodziło  i zakwalifikowało do eliminacji
centralnych  po trzy  prace  młodych  Artystów  naszego województwa w każdej kategorii  wiekowej.
Jedną  z zakwalifikowanych  w I grupie wiekowej (6 – 8 lat) prac, była praca  ucznia    Szkoły  Podstawowej Nr 1 w Istebnej - Marcina  Legierskiego z Jasnowic.
Marcin jest uczniem "zerówki",  jego Wychowawczynią,  która  przygotowała i zgłosiła pracę Marcina do konkursu jest Pani mgr Renata Gorzołka.
W dniu 25 kwietnia Marcin pod opieką Wychowawczyni w Muzeum Po-żarnictwa  w Mysłowicach odebrał jedno z trzech równorzędnych wyróżnień w swojej kategorii wiekowej.
Będzie on reprezentował naszą Gminę, jako jedyny powiat cieszyński no i województwo śląskie w konkursie na szczeblu centralnym.
Podsumowanie konkursu połączone było ze spotkaniem z władzami województwa oraz zwiedzaniem Muzeum Pożarnictwa.

Marcinowi gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie w centralnej edycji tego konkursu jak i innych konkursach, których jeszcze przed nim wiele.
Dodał: P.G. Dodano: 2007-05-08, godz. 08:13