Sport » Fotogalerie sportowe » Fotogalerie sportowe 2007
Majówka 2007 na sportowo - 03.05.07
Od sportowych atrakcji w postaci dwóch meczów piłkarskich rozpoczęła się w dniu 3 maja w Amfiteatrze "Pod Skocznią" Majówka organizowana przez GOK w Istebnej i Międzynarodowe Stowarzyszenie Wolontaryjne „Vides”.

Najpierw na boisku rywalizowały dziewczyny połączonej drużyny Istebnej i Wisły z zespołem Branic. Nasze zawodniczki przystąpiły do meczu mało skoncentrowane i dość szybko straciły kilka bramek. Reprymenda trenera i niezłomny charakter sprawiły jednak, że w drugiej połowie nasza drużyna zagrała jak odmieniona i doprowadziła do stanu 3:4 mając jeszcze kilka dobrych okazji do poprawy wyniku.

Dziewczyny:  Istebna/Wisła - Branice 3:4

Po przedstawicielkach płci pięknej na boisko wbiegli "starsi panowie" z Trójwsi i Wisły. Tradycyjne góralskie derby zakończyły się ku wielkiej radości licznie zgromadzonych widzów zwycięstwem naszej drużyny 1:0 a przy lepiej nastawionych celownikach naszych zawodników wynik mógł być okazalszy. Obie drużyny walczyły z wielkim poświęceniem a ambicji i woli walki mogliby pozazdrościć "dziadkom" o wiele młodsi adepci futbolu. Najważniejsze było jednak to, że starzy znajomi mogli się znowu spotkać - razem zagrać i też powspominać stare, dobre czasy.

Oldboys: Trójwieś - Wisła 1:0

Trzeba dodać, ze rywalizacja sportowa (szczególnie mecz dziewczyn) była pilnie śledzona przez przedstawiciela ważnego portalu internetowego, którego wizyta była dużym honorem dla organizatorów.

Po zakończeniu rywalizacji sportowej na scenie amfiteatru rozpoczął się program artystyczny imprezy oraz konkurencje "na wesoło" dla przedstawicieli Miasta Wisły i Gminy Istebna.

Dodał: jk Dodano: 2007-05-04, godz. 09:09